امور خوابگاه

امور خوابگاه

 

 

 
پرسنل اداره امور خوابگاه ها
 
 
مسئول کل امور خوابگاه ها
خانم عالی نژاد
تلفن تماس: ۳۳۰۳۳۸۵۹-۰۱۱
مسئولین مستقر در خوابگاه حضرت فاطمه (س)
خانم ها : سلمان زاده، شعبانی و جعفری
تلفن تماس : ۳۳۲۴۶۵۱۹-۰۱۱
آدرس الکترونیکی خوابگاه :
 
khabgah@iausari.ac.ir
 
 
 
 

 

 

خوابگاه دانشجوئی :

به منظور فراهم آوردن امنیت روحی و روانی دانشجویان و خانواده آنان ،کاهش هزینه های دانشجویان غیر بومی ،آشنایی با زندگی جمعی و سازگاری اجتماعی و فرهنگی و تقویت حس تعاون و تعامل متقابل ، واحدهای دانشگاهی نسبت به تهیه و ساخت خوابگاه های دانشجویی اقدام می نمایند . در اين راستا، دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساري براي ايجاد امنيت روحي و رواني دانشجويان ، به ويژه دانشجويان دختر غيربومي، اقدام به تأسيس یک باب خوابگاه با امكانات مناسب نموده است.

- خوابگاه دانشجویی حضرت فاطمه (س) :

این خوابگاه که در میدان معلم بلوار پرستار واقع گردیده و دارای ۱۶ سوییت با آشپزخانه و تجهیزات کامل و بیش از ۲۰۰ نفر ظرفیت دارد . در این خوابگاه عموما دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی ساکن می باشند .


امکانات رفاهی موجود در خوابگاه عبارتند از : اتاق سایت ، سالن مطالعه ، نماز خانه و اتاق تلویزیون.

 

 

شرايط پذيرش در خوابگاه:

پذيرش براي دانشجويان غير بومي به علت محدوديت فضاي خوابگاه داراي اولويت مي باشد. در صورت داشتن ظرفيت ، دانشجويان بومي ساکن شهرهاي داخل استان نيز مي توانند از امکانات خوابگاه استفاده نمايند.

 

 

نحوه ثبت نام :

۱- برای دانشجویان ورودی قدیم ثبت نام خوابگاه به صورت اینترنتی انجام میشود بدین صورت که با اطلاع رسانی از قبل انجام شده در سایت دانشگاه، دانشجویان از طریق ارسال ایمیل به آدرس الکترونیکی خوابگاه ، فرم درخواست را تکمیل و ثبت نام می نمایند.

۲_ برای دانشجویان وودی جدید در زمان انتخاب واحد صورت مي گيرد.

۳_ شهريه خوابگاه در هر ترم متغير مي باشد و مبلغ آن بستگي به نوع اتاق و امکانات موجود در آن دارد که بايد از طريق دانشجويان پرداخت گردد.