معرفی نوید محسنی مدیر روابط عمومی واحد ساری بعنوان واحد برتر دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاع‌رسانی از سوی خبرگزاری آنا


1396/11/02

خبرگزاری آنا در راستای معرفی ماهانه برترین‌ها، واحدهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاع‌رسانی مناسب و پوشش اخبار و فعالیت‌های دانشگاه در ماه دی را معرفی کرد.

به گزارش خبرگزاری آنا، مدیر عامل خبرگزاری آنا در راستای تجلیل ماهیانه از واحدهای برتر دانشگاهی در امر اطلاع‌رسانی اخبار و انعکاس مناسب فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی از 6 واحد برتر این دانشگاه در ماه دی قدردانی و تجلیل کرد.

دکتر یاسر احمدوند در نامه‌ای به 6 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی از مدیران و مسئولان روابط عمومی این واحدهای دانشگاهی و نمایندگان خبری خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) تشکر و قدردانی کرد.

در نامه‌های مدیرعامل خبرگزاری آنا به روسای واحدهای برگزیده آمده است: پیرو تصمیم خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا مبنی بر قدردانی، تشویق و تجلیل ماهانه؛ از واحدهای برتر دانشگاه در عرصه اطلاع رسانی و فعالیت‌های رسانه‌ای از نماینده آنا و روابط عمومی آن واحد به پاس اهتمام در تعامل و همدلی با این خبرگزاری و تلاش موثر در اطلاع رسانی و ارسال بموقع اخبار و گزارش‌های فعالیت واحد دانشگاهی‌ در دی 96 و رعایت شاخص‌های تعیین شده خبرگزاری به عنوان روابط عمومی و رابط خبری برتر تجلیل و قدردانی می‌شود.

در این نامه‌ها، دکتر محمد مطیعی مدیر روابط عمومی واحد تهران‌مرکزی، رضا غیابی مدیر روابط عمومی واحد میانه، نوید محسنی مدیر روابط عمومی واحد ساری، عباس ولیپور افروزی مدیر روابط عمومی واحد بابل، سید امیرحسین حسینی‌نژاد مدیر روابط عمومی واحد شاهرود و علی گلابی رضایی مدیر روابط عمومی واحد ارومیه به عنوان نفرات برگزیده و برتر خبرگزاری آنا در ماه دی معرفی شدند.

احمدوند با اعلام اینکه خوشبختانه اکثر واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در بخش اطلاع رسانی فعال و با خبرگزاری آنا در ارتباط پویا و تعامل خوب هستند از همه مدیران روابط عمومی و رابطان خبری بویژه کسانی که در تولید محتوا فعال بوده و اخبار تولیدی به خبرگزاری ارسال می کنند، قدردانی کرد.

به گزارش آنا، واحدهای برتر و برگزیده ماه‌های گذشته همراه برخی از واحدهای بزرگ و کوچک دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور نیز در ماه دی از اطلاع رسانی مناسبی برخوردار بوده اند.
گفتنی است نوید محسنی پیش تر از سوی مدیر مسئول روزنامه فرهیختگان بعنوان روابط عمومی نمونه و برتر در دانشگاه آزاد اسلامی معرفی شد.

 

 

اشتراک گذاری