نتایج تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی در گروه علوم پزشکی اعلام شد


1398/07/14

نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی دررشته‌های گروه علوم پزشکی اعلام شد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، نتایج انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آزمون سراسری ۹۸ دانشگاه آزاد اسلامی در رشته‌های گروه علوم پزشکی اعلام شد.

داوطلبان شرکت‌کننده در این مرحله از تکمیل ظرفیت می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش به آدرس www.azmoon.org و با استفاده از کد دسترسی انتخاب رشته و کد ملی کارنامه خود را دریافت نمایند.

پذیرفته‌شدگان قطعی این مرحله می‌توانند در یکی از روزهای یکشنبه و یا دوشنبه ۱۴ و ۱۵ مهرماه با مراجعه به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. عدم مراجعه در روزهای تعیین‌شده به منزله انصراف از ثبت‌نام خواهد بود.

داوطلبانی که نتیجه آن‌ها به صورت ذخیره اعلام شده است لازم است در یکی از روزهای یکشنبه یا دوشنبه ۱۴ و ۱۵ مهرماه با مراجعه به واحد دانشگاهی مربوطه و با تکمیل فرم شماره ۱۵ و دریافت رسید آمادگی خود را به منظور ثبت‌نام اعلام نمایند. سپس در ساعت ۹ صبح روز سه‌شنبه ۱۶ مهرماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه تا در صورت عدم تکمیل ظرفیت با پذیرفته‌شدگان اصلی و با رعایت تقدم نمره تا حد ظرفیت از آن‌ها ثبت‌نام به عمل آید. عدم مراجعه ذخیره‌ها در روزهای تعیین‌شده به منزله انصراف خواهد بود.

از آنجایی که مطابق مصوبه ۷ مهرماه شورای سنجش و پذیرش، تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد اسلامی تنها برای رشته / محل‌های گروه علوم پزشکی انجام شده است لذا برای آن دسته از داوطلبان که در گروه‌های علوم ریاضی و فنی، علوم انسانی، هنر و زبانه‌ای خارجی در تکمیل ظرفیت شرکت نموده‌اند نتیجه‌ای اعلام نشده است. این دسته از داوطلبان می‌توانند با ورود به سامانه اعلام نتایج این مرحله و ارائه اطلاعات حساب بانکی مورد نظر وجه پرداختی خود به منظور انتخاب رشته را دریافت نمایند.

اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش در ارتباط با نحوه، چگونگی و مدارک لازم به منظور ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان روز شنبه ۱۳ مهرماه از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز سنجش و پذیرش منتشر خواهد شد.

اشتراک گذاری