رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ساری ابقا شد


1396/11/15

رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی در حکمی عباس رضایی را به عنوان رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ساری ابقا کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری، در متن حکم دکتر حبیب الله آراسته راد رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان و دبیر هیات امنای باشگاه، خطاب به عباس رضایی آمده است: در اجرای آئین نامه تاسیس و فعالیت دفاتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان کشور و نظر به تعهد و تخصص و تجربه جنابعالی، به موجب این حکم به مدت یک سال دیگر در سمت رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری ابقا می شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و با صداقت و امانت داری و قانونمداری و استفاده از همفکری و همکاری همه اعضای باشگاه و تلاش همه جانبه، در راستای تحقق سند چشم انداز باشگاه، و اجرای برنامه های پیوست، در انجام امور محوله موفق باشید.

به گزارش آنا، عباس رضایی از سال 1383 مسئولیت ریاست باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ساری را برعهده دارد و تاکنون موفقیت های مختلف و چشمگیری از جمله کسب سه مدال طلا، هفت نقره و چهار برنز از مسابقات جهانی اختراعات در کشورهای آلمان، کره جنوبی، کرواسی، چین، سوئیس و رومانی از افتخارات این باشگاه است.

کسب رتبه اول جشنواره خوارزمی در سال 89 با تیم رباتیک R2C با ربات مین یاب خودکار، چاپ بیش از 200 مقاله معتبر ISI توسط اعضای باشگاه، کسب دو مدال نقره و دو مدال برنز از المپیادهای علمی کشور و کسب عنوان ریاست برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان کشور از دیگر افتخارات باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحد ساری است.


اشتراک گذاری